Organigrama

-Patronatua (12)

 

  • Lehendakaria:
    LORENA LOPEZ DE LACALLE ARIZTI.
    Itzulpengintza eta interpretazioa irakasle. European Free Allianceko lehendakariordea (EFA).
    Iraunaldia: 2021/05/19

 

  • Idazkaria/Diruzaina:
    LUIS MARIANO ALAVA ZORRILLA.
    Enpresari.
    Iraunaldia: 2020/04/19

 

  • Bokalak:
    • JON JOSEBA ARRIZABALAGA ZUBIZARRETA.
      Finantza zuzendari.
      Iraunaldia: 2021/03/27
    • CÉSAR ANÍBAL ARRONDO
      La Platako Unibertsitatean Historiako irakasle.
      Iraunaldia: 2021/11/14
    • IRIA EPALZA MARKOARTU.
      Europako Parlamentuan aholkulari ohia. Centre Maurits Coppieterseko argitalpen-koordinatzaile ohia. Gipuzkoako Batzar Nagusietan prentsa eta protokolo arduradun ohia.
      Iraunaldia: 2018/06/27
    • PEIO GURBINDO JIMENEZ.
      Magisteritzan diplomatua.
      Iraunaldia:  2019/09/10
    • RAFAEL LARREINA VALDERRAMA.
      Ekonomilari. Eusko parlamentari ohia. Diputatu ohia.
      Iraunaldia: 2018/06/27
    • JOKIN MELIDA BELTRAN DE HEREDIA
      Gizarte hezitzaile
      Iraunaldia: 2021/11/14
    • LAUREN URIA PEÑA
      Ekonomilari.
      Iraunaldia: 2021/03/27
    • ARRITOKIETA ZULAIKA PORTILLO
      Lan harremanetan diplomatua eta enpresen zuzendaritzan masterra.
      Iraunaldia: 2021/11/14

 

-Zuzendari kudeatzailea:
HUGO URUÑUELA NICOLAS
Zuzenbidean Lizentziatua (UPV-EHU) eta Multimedia Kazetaritza Unibertsitate Masterra (UPV-EHU)